Publikujesz Ogłoszenia Internetowe?
Jeżeli Nie, To Koniecznie Musisz Wiedzieć,
Że Inni Już Zarabiają, A Ty Nie…

poradnik

Wpisując w wyszukiwarkę Google frazę „darmowe ogłoszenia” wyświetla nam się około 7.600.000 wyników – te dane świadczą o potencjale tego projektu. Chcesz zarabiać na publikowaniu ogłoszeń, sprzedajesz produkt lub usługę (np. suplementy, poradniki, pożyczki), werbujesz do MLM (np. soki, kosmetyki), a może promujesz program partnerski (np. programy inwestycyjne) lub budujesz listę mailingową? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wiem, że Twój czas jest bardzo cenny i podobnie jak Ty lubię konkrety, dlatego napiszę teraz jak moja propozycja wygląda od strony praktycznej. To czego dowiesz się daje możliwość osiągnięcia satysfakcjonujących dochodów przy „względnie” minimalnym zaangażowaniu bez jakichkolwiek nadzwyczajnych środków i umiejętności.

Poznaj rozwiązania, których nie zna Twoja konkurencja i zwiększ swój potencjał marketingowy, dzięki któremu możesz osiągnąć niezależność. To sprawdzona wiedza, której nie uczą w szkole! Zobacz krok po kroku „od A do Z” jak samodzielnie zorganizować źródło dochodu zarabiające 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.


  …Gdy poszedłem do swojej pierwszej szkoły moja pani nauczycielka stwierdziła, że mam wadę wymowy i nie poradzę sobie z tym w życiu… Ale już 15 lat później zostałem nauczycielem, a z czasem zacząłem prowadzić szkolenia…

Moja praca maturalna z języka polskiego uzyskała ocenę niedostateczną – podobno była nie na temat… Ale już 15 lat później w ofercie wydawnictwa zlotemysli.pl pojawiła się moja książka „JAK ZOSTAĆ SZEFEM”…

Mam na imię Tomek i prowadzę stronę www.TomaszPietrzak.pl oraz jestem autorem poradników. Fakt, że czytasz, to co napisałem jest dla mnie niezmiernie fascynujący, ponieważ ogłoszenia są moją pasją, o której mógłbym opowiadać Ci godzinami…
 

Wiedza, Jaką Zgromadziłem,
To Praktyczne Rozwiązania Dzięki Którym, Np.

 
...zbudowałem ponad 500-osobową grupę współpracowników MLM w czasie niespełna 3 miesięcy. Nie ulega wątpliwości, że na Polskie warunki, to imponujący wynik, który może powtórzyć każdy – również Ty. To co oferuję jest dla osób, które poszukują profesjonalnych informacji dotyczących wykorzystania potencjału portali ogłoszeniowych, a nie „głupot” typu zakładanie bloga na bloggerze, następnie umieszczenie na nim reklam i czekanie na mannę z nieba.
  
Dokładnie Pamiętam Moment,
W Którym Zabrałem Się Do Rozpracowania Tego Tematu – Lipiec 2012...

 
Bez większego zastanawiania się napisałem kilkuzdaniowe ogłoszenie i umieściłem je na kilkunastu portalach ogłoszeniowych znalezionych w Google. Klapa totalna! Zero odzewu. Rzuciłem ten temat na kilka dni „w kąt” i zacząłem wertować topowe ogłoszenia. Napisałem, ale już tym razem kilka zestawów ogłoszeń oraz odpowiedzi i ku mojemu zaskoczeniu „zaczęło się”. Nie było to jeszcze to, czego oczekiwałem, ale pozwoliło mi dostrzec pierwsze efekty w najprostszym schemacie...
 
 
 
 
Wnikliwie Zbadałem Strukturę Krótkich Komunikatów I Opracowałem...
...Model Wyjątkowo Skutecznego Ogłoszenia Internetowego
I Odpowiedzi,
Której Trudno Się Oprzeć.
 
Zrobiłem z ogłoszeń mechanizmem promocji nie tylko MLM, ale również bezpłatnych poradników, które zawierały linki z programów partnerskich, a jak doskonale wiesz od 1 do 3 osób na każde 100 przejawia skłonność do błyskawicznego zakupu. Kolejne 7 % jest skłonnych wejść w interakcję w nieco późniejszej perspektywie. Masowe działanie zrobiło więc swoje i pozwoliło mi osiągnąć efekt finalny, który przerósł moje oczekiwania.
 
Dzisiaj Wiem Jakie Popełniłem Wtedy Błędy
I Jakie Błędy Popełnia Większość Osób Publikujących Ogłoszenia!
Oto Niektóre Z Nich…

  • Potworne zniechęcenie brakiem efektów – nie ma nic gorszego, gdy nikt nie odpowiada na ogłoszenie.
  • Brak wiedzy z zakresu budowania „marki” w kilku zdaniach, a przecież niechętnie kupujemy od obcych.
  • Zły tytuł ogłoszenia, powoduje, że nikt nie czyta ogłoszenia, więc nie dochodzi do kolejnego etapu.
  • Źle skonstruowana odpowiedź, to brak możliwości dokonania tej najbardziej oczekiwanej akcji.
  • Niewłaściwy schemat postępowania i porażka jest gwarantowana – zero efektów i strata czasu.

Co Zyskasz Poznając Tę Praktyczną Wiedzę?...
 
Otrzymujesz instrukcję zarabiania od zaraz – żadnego ryzyka, gotowe rozwiązanie! Nie musisz już poświęcać swojego czasu na inne drogie szkolenia i informatyków, a odkładając decyzję na później tracisz szansę na zdobycie cennego doświadczenia. To dopięta na ostatni guzik propozycja, tak by błyskawicznie wystartować i natychmiast czerpać korzyści – gotowce, gotowce i jeszcze raz gotowce! Niby publikowanie ogłoszeń jest banalnie proste, ale uwierz mi – „świat ogłoszeń” rządzi się swoimi prawami…
 
Zanim zdradzę Ci szczegóły poznaj prastarą mądrość, której sentencja brzmi: „Chcesz być szczęśliwy jeden dzień – upij się, chcesz być szczęśliwy rok – ożeń się, a jeżeli chcesz być szczęśliwy całe życie – zostań ogrodnikiem.”…
 
Po Co Publikować Ogłoszenia
 
Ogłoszenia to „szybkostartujący” marketing internetowy na każdą okazję prowadzący do Twojego „ogrodu”.
 
Krótko i na temat dla osób nieprzekonanych w temacie publikowania darmowych ogłoszeń internetowych – budowanie bazy potencjalnych kontaktów wśród osób zainteresowanych Twoją „ofertą”. Tanio, szybko i skutecznie!

Na Czym Zarabiać Publikując Ogłoszenia

 
Sprzedajesz? Życie i otaczający nas świat to jedna wielka sprzedaż! Zaproś więc czytelników do zakupu w Twoim „ogrodzie”.
 
Dwa przykłady już poznałeś! Współpraca w ramach MLM i promowanie linków do programów partnerskich, ale to nie wszystko – dochodzą usługi m. in. finansowe, fizyczne produkty, pozycjonowanie stron oraz zarabianie na publikowaniu ogłoszeń dla innych osób.
 
Jaki Adres Email Wybrać
 
Beznadziejny email psuje wszystko, a skrzynka pocztowa w Twoim „ogrodzie” jest narzędziem pracy...
 
Adres email, to jak „gra wstępna” – od niego wszystko się zaczyna. Buduje Twoją markę, a skrzynka pocztowa z autoodpowiedzią jest bezpłatnym pracownikiem działu obsługi klienta wykonującym w Twoim imieniu „czarną robotę” 24/7.

Tworzenie Perswazyjnych Tytułów Ogłoszeń

Tytuł ogłoszenia to „znak stop”, który zatrzymuje czytelników przed „furtką” do Twojego „ogrodu”.
 
Przygotowałem dla Ciebie ponad 30 gotowych „szablonów” tytułów tak byś mógł je szybko wdrożyć. Oszczędzi Ci to sporo czasu i nerwów na mozolne testowanie, które ja już przerobiłem.

Jak Napisać Skuteczne Ogłoszenie

Ogłoszenie to „furtka”, która prowadzi do Twojego „ogrodu”.
 
Bez tego elementu nikt do Ciebie nie napisze, a jeżeli nie napisze, to nie będzie okazji do zarabiania pieniędzy. To kluczowy element tej układanki – skłonić czytelnika do napisania tak ważnego zdania: „Proszę przesłać mi więcej informacji na ten temat…”. Przygotowałem kilka wzorów plus najskuteczniejszy schemat ogłoszenia (bezcenne)…

Przygotowanie Treści Odpowiedzi
 
Odpowiedź to Twoja „ścieżka” w „ogrodzie”, która prowadzi na grządki zlokalizowane w odpowiednich miejscach.
 
Tytuł ogłoszenia, treść ogłoszenia i odpowiedź łącznie tworzą ofertę. Czytelnik zachęcony tytułem, otwiera ogłoszenie, czyta je i odpowiada, a autoodpowiedź przesyła mu propozycję wraz z linkiem. Koniecznie musisz poznać wiedzę dotyczącą pisania odpowiedzi, by nie tracić już nigdy więcej potencjalnych klientów…

Podnoszenie Skuteczności Odpowiedzi

 
„Wyzwalacze ciekawości” to tajemnicze zakamarki Twojego „ogrodu” przykuwające uwagę podczas spaceru.
 
Jeden prosty trik, a liczba wejść na link docelowy wzrasta o 100 %. Uśmiejesz się jak go poznasz, a może nawet znasz go, ale nie stosujesz. Nic straconego – jeszcze nie jest za późno!

Gdzie Publikować Ogłoszenia
 
Portale ogłoszeniowe to „uliczne tablice” – większe, mniejsze, krajowe i lokalne, prowadzące do Twojego „ogrodu”.
 
Skąd wziąć portale ogłoszeniowe, komu zlecić publikowanie naszych ogłoszeń i na co uważać by nie umoczyć „d...”. Ponadto otrzymujesz link do strony – narzędzia, dzięki któremu błyskawicznie wystartujesz – na której znajdziesz 65 portali ogłoszeniowych (bez rejestracji). Wszystko przygotowałem specjalnie dla Ciebie!

Sposoby Promowania Ogłoszeń
 
Im bardziej Twoje ogłoszenie wyróżnia się i im częściej można je spotkać, tym większe prawdopodobieństwo wejścia do Twojego „ogrodu”.
 
Portale ogłoszeniowe to jedna „bajka”, a promowanie ogłoszeń druga. Nie musisz korzystać z tej części szkolenia, ale jeżeli planujesz efektywnie działać na bazie ogłoszeń warto posiadać tę wiedzę. Jest to generalnie część bonusowa tego poradnika – wisienka na torcie…

Strategie Publikowania Ogłoszeń
 
By nie pogubić się we własnym „ogrodzie” musisz mieć mapę, która wyznacza tok postępowania podczas realizacji planu.
 
Na koniec podsumowanie – zestawienie w „pigułce”, czyli jakie schematy oparte na bazie ogłoszeń sprawdzają się. Najprostszy już poznałeś! Ogłoszenie – autoodpowiedź – oferta, ale są też bardziej rozbudowane. Dzięki ogłoszeniom można również budować listę mailingową, generować wejścia na bloga itp.

Jeżeli jesteś osobą w 100 % przekonaną, że chcesz uzyskać dostęp do pełnego zakresu wiedzy podnosząc swoje umiejętności na dużo wyższy poziom – wyprzedzając konkurencję – wrzuć teraz do swojego koszyka poradnik: „JAK ZARABIAĆ PUBLIKUJĄC OGŁOSZENIA”. Jedyne co pozostanie Ci wtedy do zrobienia, to zastosować tę wiedzę w praktyce i osiągnąć sukces na poziomie jaki zaplanujesz...
 
Ponieważ ten poradnik zawiera wszystko czego uczę podczas indywidualnych konsultacji i co szczególnie jest w Twoim interesie, by jak najmniej osób znało te rozwiązania jego cena wynosi 100 zł. Nie tworzę „marketingowego czary mary” ustalając cenę na poziomie 47 zł, czy 97 zł, ale mam inną propozycję – czasowo obniżam jego cenę o 50 % – połowę!
 
Już teraz, możesz odebrać ten pakiet w obniżonej o połowę cenie poradnika…
 
  • Ekspercką wiedzę, taką jak podczas indywidualnych konsultacji – 200 zł.
  • Link do strony zawierającej 65 portali (bez rejestracji) – 0 zł.
  • Po zakupie poradnika prześlij mi 1 ogłoszenie, a ja „dopracuję” je – 50 zł.
 
Cóż więcej mogę dodać? Twoja satysfakcja kosztuje zaledwie 50 zł – to tylko około 1,60 zł dziennie przez miesiąc...
 
 
 

 

 
 
 
KOMENTARZE I PYTANIA
 
Uprzedzę pytanie dotyczące ceny – „Dlaczego cena wynosi 50 zł, a nie 7 zł?” – Podobnie jak Ty naczytałem się poradników za 7 zł i nic nie zmieniło się w moim życiu. Ten pakiet, to pierwsze tego typu opracowanie w Polsce dotyczące publikowania ogłoszeń, dlatego skorzystaj błyskawicznie z tej okazji! Komentuj i śmiało pytaj jeżeli masz wątpliwości oraz dziel się swoim doświadczeniem z „ogłoszeniowego placu boju”...